Spolszczenie do Diablo 2 Lord of Destruction - URUCHAMIANIE Mod PL

Moda można uruchomić na dwa sposoby pierwszy to metoda -direct a drugi zwykle uruchomienie Gry Diablo 2 / Lord of Destruction, poprzez uruchomienie pliku Diablo II.exe.  Medodę -direct -txt używamy tylko wtedy gdy posiadamy spolszczenie w wersji "data" natomiast jeśli posiadamy w wersji "patch" to grę uruchamiamy normalnie. Mod PL w wersji "patch" należy używać tylko wtedy jeśli posiadamy Diablo 2 / LoD  w wersji 1.11b  Natomiast moda w wersji "data" możemy używać do każdej wersji gry.

Uruchomienie moda metodą -direct
Aby uruchomić spolszczenie w wersji "data" przy użyciu metody metoda -direct potrzebny nam będzie skrót do pliku "Diablo II.exe", jeśli nie mamy na pulpicie skrótu do tego pliku tworzymy własny skrót poprzez kliknięcie prawym klawiszem myszy na pliku "Diablo II.exe" i wybieremy opcje "Utwórz skrót" - obrazek poniżej.

Diablo 2 ModPL

Teraz gdy juz mamy utworzony skrót najlepiej jest przekopiować go na pulpit a następnie klikamy na nim prawym przyciskiem myszy i w zakładce "Skrót" w polu "Element docelowy" musimy dopisać "-direct -txt" (Uwaga! Pomiędzy znakiem " a -direct ma być spacja). I tak jeśli grę mamy zainstalowaną w katalogu "E:\Gry\Diablo II\" to skrót powinien wyglądać następująco; "E:\Gry\Diablo II\Diablo II.exe" -direct -txt (Obrazek poniżej)

Diablo 2 ModPL


Teraz wystarczy tylko kliknąć na przycisk "Zastosuj" a póĽniej na "OK" i juz możemy odpalić Diablo 2 / LoD w polskiej wersji, klikając dwukrotnie na skrócie :)